słoneczne zacisze - domy smolec

To niezwykłe osiedle domów o powierzchni 95m² z dużymi ogrodami i wiatami garażowymi, zlokalizowane w podwrocławskim Smolcu.

Aktualnie w ofercie posiadamy 16 domów w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu, które gwarantuje spokój i bezpieczeństwo. Przy projektowaniu domów skoncentrowaliśmy się na funkcjonalności rozkładów oraz wysokim standardzie wykonania. Projekty domów, bogate w duże przeszklenia, dają pełną dowolność aranżacji. Ogrody o powierzchni od 100m2 – 150m2 pozwolą cieszyć się z czasu spędzonego na świeżym powietrzu, jednocześnie zapewniając komfort prywatności.

dwie kondygnacje

Dwie kondygnacje zostały zaprojektowane w przemyślany sposób aby sprostać wymaganiom naszych przyszłych mieszkańców. Parter jest idealnie doświetlony. Kuchnia w otwartym planie zabudowy łączy się z jadalnią. Salon z fantastycznym widokiem na ogród dzięki imponująco dużym przeszkleniom.

Piętro to 3 przestronne pokoje do dowolnej aranżacji oraz duża łazienka z oknem. Przemyślany układ pomieszczeń gwarantuje swobodę użytkowania każdego z nich według preferencji przyszłych mieszkańców.  

Jeśli szukasz domu z ogrodem, z dala od zgiełku wielkiego miasta, gdzie możesz cieszyć się ciszą i spokojem własnego ogrodu, terenami zielonymi, centrum rekreacji, Słoneczne zacisze jest wyborem dla Ciebie. Jednocześnie Smolec oferuje kompletną infrastrukturę, szkołę, przedszkole, żłobek oraz łatwy i szybki dostęp do Wrocławia.

Pobierz nasz folder reklamowy:

W sprzedaży dwa nowe domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 143m² + poddasze, z dużymi ogrodami i garażami. Lokalizacja: podwrocławski Smolec

BIURO SPRZEDAŻY

Adres: ul. Słoneczna, Smolec

Tel.: +48 667 504 503

Email: biuro@sloneczne-zacisze.com

FORMULARZ KONTAKTOWY

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach obsługi wysłanego przeze mnie za pośrednictwem formularza kontaktowego, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz żądania usunięcia danych osobowych.

    © SŁONECZNEZACISZE. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. CREATED BY: WHITEMOON