Zapraszamy do zapoznania się z proponowaną aranżacją wnętrz naszych domów. Przemyślane, przestronne pokoje dają możliwość dowolnego zagospodarowania przestrzeni. Przeszklenia gwarantują fantastyczne doświetlenie wnętrz. Dwie kondygnacje domu naturalnie dzielą go na strefę nocną i dzienną. Parter to przestronny salon z jadalnią i kuchnią w otwartym planie. Piętro to 3 samodzielne sypialnia oraz duża łazienka z oknem. Nie możemy się doczekać aż nasze domy o powierzchni 95m2  będą cieszyć kolejnych mieszkańców Słonecznego Zacisza.

Dodaj komentarz

W sprzedaży dwa nowe domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 143m² + poddasze, z dużymi ogrodami i garażami. Lokalizacja: podwrocławski Smolec

BIURO SPRZEDAŻY

Adres: ul. Słoneczna, Smolec

Tel.: +48 667 504 503

Email: biuro@sloneczne-zacisze.com

FORMULARZ KONTAKTOWY

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach obsługi wysłanego przeze mnie za pośrednictwem formularza kontaktowego, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz żądania usunięcia danych osobowych.

    © SŁONECZNEZACISZE. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. CREATED BY: WHITEMOON